Sunday, 3 January 2016

WANAUME WANAPENDA WANAWAKE WENYE MAKALIO MAKUBWA HII NDIO SABABU YAKE KUMBE ZAMA HAPA>


I caught my boyfriend searching on Google "My girlfriend is so boring in bed. How do I tell her?" So I asked him what's up and he, pomp and plain, told me he is not satisfied with our s*x life.

I can't even tell you how much of a blow that was to me. I was absolutely gutted. I didn't even know whether to cry or beg him.

 <<NEXT 5>>

<<NEXT 4>>

<<NEXT 3>>

<<NEXT 2>>

<<NEXT 1>>

WANAUME WANAPENDA WANAWAKE WENYE MAKALIO MAKUBWA HII NDIO SABABU YAKE KUMBE ZAMA HAPA> Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Boss Ngasa

1 comments:

LinkWithin