Wednesday, 10 June 2015

MAMAA:KUMBE ZARI THE BOSS LADY NI CHOTARA?AWAANIKA NDUGU ZAKE,.HEBU WAONE HAPA



Familia. with my elder brother and his wife. Missed y'all. Was great seeing u today especially my DQ (drama Queen)... love u doll. Missed ur naughtiness"-Zari captioned the photo below


CLICK HERE TO SEE VIDEO

BONYEZA HAPA NI MUHIMU

MAMAA:KUMBE ZARI THE BOSS LADY NI CHOTARA?AWAANIKA NDUGU ZAKE,.HEBU WAONE HAPA Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Boss Ngasa

0 comments:

Post a Comment

LinkWithin