Saturday, 2 May 2015

GIGY MONEY UPYA KATIKA SANAA LAKINI UJIO WENYE MANJORINJO KIBAO DUH ITABIDI APEPEWE KWA HILI ALILOFANYA NEVER SEEN BEFORE HAPA BONGO JIONEE MWENYE



She posted this image and show proud for what's she use!! she have only few track song in industry and by starting using mar*ju*na is not good at all she said in her post "This is my love I dont want lov anymore ur my boo #music  Do i look like i care a bout ur shits never bit i do my thingz am talented am bless so if u think u better than me try to do wat m doing ".






GIGY MONEY UPYA KATIKA SANAA LAKINI UJIO WENYE MANJORINJO KIBAO DUH ITABIDI APEPEWE KWA HILI ALILOFANYA NEVER SEEN BEFORE HAPA BONGO JIONEE MWENYE Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Boss Ngasa

0 comments:

Post a Comment

LinkWithin